Ceny, zkoušky, půjčovné

Něco málo k půjčovnému, cenám a zkouškám…

Doba půjčovného -standardní doba půjčovného činí zpravidla 6 dní v závislosti na datu události. Po vzájemné dohodě může být doba prodloužena.

Součást ceny půjčovného – u svatebních šatů poskytujeme nevěstám spodničku a  vybraný závoj zdarma. V ceně půjčovného je úprava, vyčištění šatů včetně žehlení a přípravy před svatbou a vyčištění po svatbě.

Cena půjčovného svatebních šatů – cena na celou dobu půjčení (cca 6 dnů) se pohybuje od Kč 2 900,- do max. Kč 12 500,- v závislosti na modelu šatů.  Půjčovné jednotlivých šatů Vám rádi sdělíme při návštěvě salonu. Vybrané modely je možno po dohodě odkoupit za příznivou cenu.

Cena půjčovného společenských šatů – u společenských a maturitních šatů se půjčovné pohybuje od Kč 600,- do max. Kč 5 500,-. I zde platí spodnička, úpravy, čištění šatů a příprava zdarma.

Půjčovní řád je vždy součástí smlouvy.

Zkouška šatů  –  Termín zkoušky je nutno objednat, ne vždy máme prostor pro zkoušení neobjednaných a je nám velmi nepříjemné zákaznice odmítnout. Zkouška svatebních šatů  je zdarma v případě uzavření smlouvy a uhrazení zálohy v den zkoušky, jinak  je  zpoplatněna částkou Kč 300,-, zkouška maturitních šatů je taktéž zpoplatněna částkou Kč 300,-. Pokud zákaznice uzavře smlouvu později (max. do 7dnů od zkoušky) a poplatek za zkoušku již uhradila, poplatek se odečítá z ceny půjčovného.  Pro neobjednané v případě časového prostoru na zkoušení je zkouška svatebních šatů zpoplatněna částkou Kč 300,- a v případě uzavření smlouvy a uhrazení zálohy se částka odečítá z ceny půjčovného.  U společenských šatů pro neobjednané platí totéž. Doba trvání zkoušky je max. 90min.

Doprovod nevěsty – doporučujeme po zkušenostech doprovod max. 3 osoby.  Pokud vyžadujete větší počet, prosíme o nahlášení počtu. Prostor je omezen a dbáme na komfort zákaznic.

Zkouška mimo pracovní dobu – je možná po domluvě pouze v pracovní dny  ihned po skončení pracovní doby.  V tomto případě je salon uzavřen pro ostatní zákazníky a máte salon jen pro sebe. Tyto zkoušky jsou na vyžádání a za poplatek Kč 1 500,-. V ceně zkoušky je láhev sektu. Doba trvání zkoušky je max. 120min.

Více informací a podrobností Vám rádi sdělíme při návštěvě našeho salonu.