Půjčovné

Něco málo k půjčovnému, cenám a zkouškám…

Doba půjčovného -standardní doba půjčovného činí zpravidla 6 dní v závislosti na datu události. Po vzájemné dohodě může být doba prodloužena.

Součást ceny půjčovného – u svatebních šatů poskytujeme nevěstám spodničku a  vybraný závoj zdarma. V ceně půjčovného je úprava, vyčištění šatů včetně žehlení a přípravy před svatbou a vyčištění po svatbě.

Cena půjčovného svatebních šatů – cena na celou dobu půjčení (cca 6 dnů) se pohybuje od Kč 2 900,- do max. Kč 10 500,- v závislosti na modelu šatů.  Půjčovné jednotlivých šatů Vám rádi sdělíme při návštěvě salonu. Vybrané modely je možno po dohodě odkoupit za příznivou cenu.

Cena půjčovného společenských šatů – u společenských a maturitních šatů se půjčovné pohybuje od Kč 600,- do max. Kč 4 800,-. I zde platí spodnička, úpravy, čištění šatů a příprava zdarma.

Půjčovní řád je vždy součástí smlouvy.

Zkouška šatů  –  Termín zkoušky je nutno objednat, ne vždy máme prostor pro zkoušení neobjednaných a je nám velmi nepříjemné zákaznice odmítnout. Zkouška svatebních šatů je zdarma v případě uzavření smlouvy a uhrazení zálohy v den zkoušky, jinak  je  zpoplatněna částkou Kč 300,-, zkouška maturitních šatů je zpoplatněna částkou Kč 200,-. Pokud zákaznice uzavře smlouvu později a poplatek za zkoušku již uhradila, poplatek se odečítá z ceny půjčovného.  Pro neobjednané v případě časového prostoru na zkoušení je zkouška svatebních šatů zpoplatněna částkou Kč 300,- a v případě uzavření smlouvy a uhrazení zálohy se částka odečítá z ceny půjčovného.

Více informací a podrobností Vám rádi sdělíme při návštěvě našeho salonu.